spring

متخصص پروتز چانه

spring
social
aboutدرباره وبلاگ
موضوعات موضوعات
spring

متخصص پروتز چانه

پروتز چانه و فک

سه شنبه دهم 4 1399

پروتز چانه و فک

هدف از تقویت چانه ، تقویت خطوط چانه ، فک و گردن و در نتیجه بهبود ظاهر کلی صورت است. کاشت چانه شایع ترین نوع تقویت چانه است. قرار دادن ایمپلنت های مصنوعی در اطراف استخوان چانه موجود ، شکل زیرین صورت را تغییر می دهد ، که تعادل سایر ویژگی های صورت را تقویت می کند. تقویت چانه می تواند در طی عمل سرپایی بدون استفاده از بیهوشی عمومی ، یک راه حل دائمی برای چانه های شکسته فراهم کند. برای آشنایی با انواع پروتز چانه قیمت و هزینه ها اینجا کلیک کنید.

بعد از جراحی چانه چه انتظاری دارید؟

بلافاصله پس از عمل جراحی تقویت چانه ، به منظور سرعت بخشیدن به روند بهبود و کاهش تورم ، صورت با بانداژ ، ضبط ، یا در غیر این صورت ایمن قرار می گیرد. به طور کلی ، دستورالعمل های بعد از عمل نیاز به استراحت زیاد و حرکت محدود به منظور سرعت بخشیدن به روند بهبودی و زمان بهبودی دارند. بالا نگه داشتن سر در مرحله بهبودی اولیه نیز مهم است. بیماران گاهی اوقات درد جزئی مربوط به عمل جراحی را گزارش می دهند. هر درد را می توان با داروی خوراکی به طور موثر درمان کرد. ممکن است بیماران مقداری تورم و کبودی صورت را تجربه کنند که با استفاده از کمپرس سرد می توان آن را کاهش داد. رژیم غذایی مایع ممکن است برای چند روز مورد نیاز باشد ، زیرا جویدن ممکن است مشکل باشد. در حالی که عوارض نادر است ، بیماران می توانند با رعایت دقیق دستورالعمل های بعد از عمل ، مشکلات احتمالی را به حداقل برسانند. ماده ای که برای کاشت چانه استفاده می شود ، از مواد جامد و بادوام ساخته شده است که سال ها دوام می آورد.


تصمیم به دریافت کاشت پروتز چانه

کاندیدای خوبی برای کاشت صورت کسی است که دارای سلامتی باشد و انتظارات معقولی داشته باشد. کاشت صورت باعث نمی شود مانند شخص دیگری به نظر برسید. اما کاشت می تواند ویژگی های شما را ارتقا بخشد.

قبل از عمل ، با جراح پلاستیک خود مشورت خواهید کرد. شما در مورد تاریخچه پزشکی ، مشکلات دندانپزشکی و مشکلات جراحی زیبایی و بازسازی قبلی که روی صورت خود انجام داده اید بحث خواهید کرد.

جراح همچنین می خواهد بداند که می خواهید در مورد ظاهر خود تغییر دهید ، چرا این اهداف را دارید ، و اینکه آیا شما قصد انجام جراحی های دیگر یا انجام روش های زیبایی را نیز دارید.

اگر شما و جراح تصمیم گرفتید که قبل از عمل جراحی پیش بروید ، با هم تصمیم می گیرید که چه نوع بی حسی دارید. ممکن است تصمیم بگیرید که بی حسی موضعی را با یک داروی آرام بخش بخورید تا به شما در آرامش کمک کند. یا ممکن است بیهوشی عمومی را انتخاب کنید ، این بدان معناست که برای جراحی "خوابیدید".


(0) نظر
X